Filtruj

Praca Kierowca Ciagnika - Górowo Iławeckie

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię kierowcę Ciągnika rolniczego

MICHAŁMICHAŁ
Górowo Iławeckie

Zatrudnię kierowcę Ciągnika rolniczego, praca przy zrywce drewna. Ciągnik rolniczy zts 16145, przyczepa leśna Palms 10d. Miło widziane doświadczenie....

02.06.202402.06.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA CIĄGNIKA ROLNICZEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bartoszyce

Numer oferty: StPr/24/0533Obowiązki:jazda ciągnikiem z przyczepąWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B + E (wymagany staż - lata: 1) Prawo jazdy kat. T (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: Emilii Plater 13, 11-200 Bartoszyce, powiat: ...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

GOSPODARSTWO ROLNE KROMARKI MIECZYSŁAW CHARKOTGOSPODARSTWO ROLNE KROMARKI MIECZYSŁAW CHARKOT
Bartoszyce

Zakres obowiązków: jazda ciągnikiem z przyczepą Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. T uprawnienie - Prawo jazdy kat. B + E staż pracy ogółem - lata: 1...