Filtruj

Praca Kierowca Ciagnika - Wałbrzych

Kierowca C+E plandeka, przerzuty Niemcy, Szwecja pensja 10tys netto

TOMASZTOMASZ
Wałbrzych

Rozwijająca się firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje kierowców zawodowych z kategorią prawa jazdy C + E. Ciągnik siodłowy, plandeka. Wymagane ADR Transport Międzynarodowy. Praca na przerzutach: Niemcy- Szwecja Co 2 weekend zjazd do kraju Wynagrodzenie 10tys netto Ofer...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TRAKTORZYSTA - 249

KOMBINAT ROLNY ŚWIDNICA SP. Z O.O.KOMBINAT ROLNY ŚWIDNICA SP. Z O.O.
Witoszów Dolny

Zakres obowiązków: obsługa, ekspolatacja zespołu narzędzi, maszyn i urządzeń rolniczych, Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kierowca ciągnika rolniczego uprawnienie - Prawo jazdy kat. T uprawnienie - Prawo jazdy kat. B wykształcenie podstawowe lub zawodowe, doświadczenie w jeżdżeniu cią...

17.05.202417.05.2024

Praca Kierowca C+E, Wywrotka

JANUSZJANUSZ
Strzegom

Zatrudnię kierowcę w transporcie międzynarodowym, ciągnik siodłowy+naczepa wywrotka, praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne. Więcej informacji pod nr tel: 605049837...

26.04.202426.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0236 s