Filtruj

Praca Kierowca Ciezarowki - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy kierowcę C+E trasy międzynarodowe 2/1 AMAZON

RAFAŁRAFAŁ
Opole

OPIS Jesteśmy firmą z Wrocławia. Poszukujemy kierowcy ciągnika siodłowego z naczepą firanka w transporcie międzynarodowym, jazda pod Amazon. Praca w pojedynczej obsadzie. auto na stałe przypisane do kierowcy. Praca w systemie 14 dni w trasie – 7 dni w domu Wynagrodzenie rozliczane od przeprac...

15.04.202415.04.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca Ciężarówki

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Opole

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

27.03.202427.03.2024

Kierowca kat. C lub T - przewożenie części ciężarówek - 18,34€

nowa oferta
COVEBO WORK OFFICECOVEBO WORK OFFICE
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Transport części ciężarówek specjalnym pojazdem cargo z przyczepą po terenie zakładu Bezpieczny i wydajny transport ładunku na terenie zakładu Załadunek i rozładunek WYMAGANIA: Prawo jazdy kat. C lub T Komunikatywna znajomość języka angielskiego CV w języku angielskim Dyspozycyjno...

28.04.202428.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0365 s