Filtruj

Praca Kierowca Ciezarowki - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowcy sam. ciężarowych

nowa oferta
ANETA ŻÓŁTOWSKAANETA ŻÓŁTOWSKA
Płock

Obowiązki: Załadunek i rozładunek towarów. Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych. Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń dysponentowi. Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki. Wymagania: Ważne prawo jazdy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca Międzynarodowy kat. C E DNIÓWKA 450 zł

MAKSYMILIANMAKSYMILIAN
Płock

Firma Transportowa z Gniezna szuka pracowników w wyniku powiększającej się floty nowych aut - stanowisko kierowcy w ruchu międzynarodowym. Zestaw Standard Firanka Oferujemy: - atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ( DNIÓWKA 450 zł ) -długie trasy -załadunek/rozładunek 1 do 1 -wyjazd i powrót ...

23.04.202423.04.2024

Kierowca ciężarówki C+E

SARENS POLSKA SP. Z O.O.SARENS POLSKA SP. Z O.O.
Płock

Grupa SARENS to międzynarodowy koncern prowadzący projekty na całym świecie, lider w zakresie usług wynajmu żurawi oraz transportu ponadgabarytowego. Wymagania: prawo jazdy kategorii C+E, doświadczenie w transporcie krajowym, Oferujemy: pracę w międzynarodowej firmie o dużym doświadczeniu na ry...

27.03.202427.03.2024