Filtruj

Praca Kierowca Cysterny Adr - Suchy Dąb

Kierowca cysterny/transport paliw/codziennie zjazdy/ciągnik+naczepa

KAROLWAJGERTKAROLWAJGERT
Suchy Dąb

E.P.T. MASTER Oferujemy usługi w zakresie handlu i transportu paliw ciekłych. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie. Poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierowca cysterny – transport paliwa Charakterystyka pracy: Kierowca cysterny Dystrybucja paliw Dostawa do firm i na stacje paliw Codzie...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca CE z ADR-ami

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Gdańsk

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach islandzkich - islandzki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 599.429 ISK netto (ok. 4.077 EUR*/miesięcznie netto) – przy 173,33 godzinach oraz 65 nadgodzinach - już po odliczeniu kosztów zakwaterowania, opodatkowaniu oraz oskładkowaniu zakwaterow...

28.04.202428.04.2024

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

AMG LIQUIDS ARKADIUSZ PÓŁGRABSKI, MARIUSZ MISZTA SP. K.AMG LIQUIDS ARKADIUSZ PÓŁGRABSKI, MARIUSZ MISZTA SP. K.
Nowy Staw

Zakres obowiązków: Kierowca w transporcie międzynarodowym- cysterny. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące doświadczenie na stanowisku kierowcy międzynarodowego, prawo jazdy kategorii C+E, kurs na przewóz rzeczy, kurs ADR, znajomość języka angielskiego/niemieckiego mile widziana ...

22.04.202422.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0364 s