Filtruj

Praca Kierowca Cysterny - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA KAT. E DO B (NR 1312)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Bydgoszcz

Numer oferty: StPr/24/1312Obowiązki:Dowożenie przyczepką cysterny z wodą w wakacyjne weekendy na zorganizowane imprezy w mieście na czas około 7 godzin/dzień w soboty i niedziele.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat. BEWykształcenie:brak lub niepełne podstawowePoz...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA KAT. E DO B(NR 1312)

MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA W BYDGOSZCZY - SP. Z O.O.MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA W BYDGOSZCZY - SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Dowożenie przyczepką cysterny z wodą w wakacyjne weekendy na zorganizowane imprezy w mieście na czas około 7 godzin/dzień w soboty i niedziele. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - prawo jazdy kat. BE staż pracy ogółem - lata: 1 Wymagane czynne p...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca cysterny C+E / ADR

SIEGER PERSONALDIENSTLEISTUNGEN GMBHSIEGER PERSONALDIENSTLEISTUNGEN GMBH
Bydgoszcz

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH to rzetelna rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami. Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko Kierowca cysterny C+E / ADR. Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart Kierowca cysterny C+E / ADR Opis stanowi...

09.05.202409.05.2024