Filtruj

Praca Kierowca Dostawca - Jankowa

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię mężczyznę kierowca dostawca bus kat . B

DOROTADOROTA
Jankowo Dolne

Zatrudnię mężczyznę do przetwórni warzyw na stanowisko dostawca. Rozwożenie towaru po punktach gastronomicznych bus kontener chłodnia na kat B. Praca od wczesnych godzin. Zapraszam do składania CV....

10.06.202410.06.2024
od 5400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA - DOSTAWCA PIZZA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Wojciechów

Numer oferty: StPr/24/1376Obowiązki:dostawa pizzy do klientówWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy BWykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: 24-204 Wojciechów 63, powiat: lubelski, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: kontakt tel...

30.06.202430.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

WODGAZ PAWEŁ DEC USŁUGI GAZOWEWODGAZ PAWEŁ DEC USŁUGI GAZOWE
Wojciechów

Zakres obowiązków: dostawa pizzy do klientów Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - prawo jazdy B...

20.06.202420.06.2024