Filtruj

Praca Kierowca Fabryczna

Wynagrodzenie
1-2 z 2 ofert pracy

LIDER SPEDYTORÓW / SPEDYTOR

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kluczbork

Numer oferty: StPr/24/0333Obowiązki:Koordynowanie przewozów w relacjach międzynarodowych dla ok. 60 samochodów ciężarowych (ustalanie i monitorowanie pracy kierowców, dbałość o prawidłowe wykorzystanie podległej floty),monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i term...

06.05.202406.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z UPRAWNIENIAMI HDS (O)

nowa oferta
HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - STRZELCZYK, CZERWONY SP. Z O.O.HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - STRZELCZYK, CZERWONY SP. Z O.O.
Tarnów

Zakres obowiązków: kierowca samochodu ciężarowego z uprawnieniami HDS Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: prawo jazdy kat. C, uprawnienia HDS, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie powiatu tarnowskiego od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00 (wyjazd z siedziby fir...