Filtruj

Praca Kierowca Hds - Augustowo

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca do Transportu Drewna HDS

CARLOSWOODCARLOSWOOD
Augustów

Dzień Dobry. Szukam Kierowcy na Transport Drewna. Wymagania: Doświadczenie, Umiejetność i Kwalifikacje obsługi Dźwigu HDS do dłużycy....

08.05.202408.05.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA - MAGAZYNIER

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Juchnowiec Górny

Numer oferty: StPr/24/1634Obowiązki:Przewóz węgla, maszyn rolniczych i nawozów.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. CWykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania: uprawnienia HDS, uprawnienia na wózek widłowyMiejsce pracy: Białostocka 12, 16-061 Juchnowie...

13.06.202413.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
AGRO KOPLANY SP. Z O.O.AGRO KOPLANY SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Przewóz węgla, maszyn rolniczych i nawozów. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C uprawnienia HDS, uprawnienia na wózek widłowy...