Filtruj

Praca Kierowca Hds - Głogowo

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca kat. C + HDS

WYPOŻYCZALNIA RADOXIM SP. Z O.O.WYPOŻYCZALNIA RADOXIM SP. Z O.O.
Głogów

Firma Radoxim Sp. z o.o. zatrudni: Kierowca kat. C + HDS Miejsce pracy: Głogów Zatrudnienie na pełny etat Do głównych zadań osoby na w/w stanowisku należy: - załadunek, transport i wyładunek maszyn, urządzeń i towarów Od kandydata oczekujemy: - prawo jazdy kat. C, uprawnienia do obsługi HDS ...

19.04.202419.04.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA- ŁADOWACZ

GPK GŁOGÓW SP. Z O.O.GPK GŁOGÓW SP. Z O.O.
Głogów

Zakres obowiązków: - prowadzenie i obsługa codzienna samochodu ciężarowego, - załadunek, przewóz i wyładunek nieczystości Wymagania: wykształcenie - podstawowe Mile widziane doświadczenie i świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy i uprawnienia HDS. Praca w godz. 06:00-14:00...

21.03.202421.03.2024

Kierowca kat. C+E [HDS]

KRONOS S.C.KRONOS S.C.
Toruń

Atrakcyjna praca na stanowisku kierowcy kat. C+E [HDS] praca przy transporcie lekkich urządzeń. Oferujemy: atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, wyjazdy krajowe od poniedziałku do piątku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pracę zzachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowców. Wym...

17.02.202417.02.2024