Filtruj

Praca Kierowca Hds - Janowo

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA Z UPRAWNIENIAMI HDS

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Janowo

Numer oferty: StPr/24/0626Obowiązki:Nadzorowanie załadanku i rozładunku. Codzienna obsługa pojazdu, przewóz róznorodnych towarów.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. C uprawnienia HDS Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:POŻĄDA...

15.06.202415.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

IZOL-DACH JANUSZ GLEBA, RYSZARD GLEBA S.C.IZOL-DACH JANUSZ GLEBA, RYSZARD GLEBA S.C.
Janowo

Zakres obowiązków: Nadzorowanie załadanku i rozładunku. Codzienna obsługa pojazdu, przewóz róznorodnych towarów. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C umiejętność - uprawnienia HDS POŻĄDANE: doświadczenie w pracy jako operator żurawi przewoźnych, uprzejmoś...

14.06.202414.06.2024

PRACA NA MIEJSCU Operator Maszyn Budowlanych + Kierowca Wywrotki Kat.C

PHU TYSZKO ROBERT TYSZKOPHU TYSZKO ROBERT TYSZKO
Łomża

Firma PHU Tyszko zatrudni operatora maszyn budowlanych tj. Koparka Koparko - ładowarka Ładowarka Dodatkowym atutem byłoby prawo jazdy kat. C oraz uprawnienia do obsługi HDS. Wymagane doświadczenie. Oferujemy pracę na miejscu, w Łomży, atrakcyjne wynagrodzenie, wypłaty co tydzień, zawsze termino...

16.04.202416.04.2024