Filtruj

Praca Kierowca Hds - Lwówek

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA HDS

HURTOWNIA BUDOWLANA KARBUD KRZYSZTOF KOPTYRAHURTOWNIA BUDOWLANA KARBUD KRZYSZTOF KOPTYRA
Lwówek Śląski

Zakres obowiązków: załadunek towaru na auto, przewóz do miejsca rozładunku, rozładunek towaru za pomocą HDS Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - brak...

09.02.202409.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca HDS

załadunek towaru na auto, przewóz do miejsca rozładunku, rozładunek towaru za pomocą HDS...

08.02.202408.02.2024

Kierowca samochodu ciężarowego naczepa/HDS transport drewna

ŁUKASZŁUKASZ
Międzychód

Witam. W związku z rozbudową firmy poszukujemy kierowców na naczepy oraz na HDS. Transport drewna. Weekendy w domu, atrakcyjne wynagrodzenie . Szczegółowe informację na miejscu. Pozdrawiam...

09.04.202409.04.2024