Filtruj

Praca Kierowca Hds - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA C + E / OPERATOR KOPARKI

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE IMBUD JERZY I JAROSŁAW GAJDOSZ SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE IMBUD JERZY I JAROSŁAW GAJDOSZ SP. J.
Tarnów

Zakres obowiązków: - sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków - uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych - sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed jazdą - utrzymywanie pojazdu w należytej czystości Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Operator koparkoład...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E+HDS lub C+HDS

GROW BUSINESS PROJECTSGROW BUSINESS PROJECTS
Tarnów

Firma SUFIGS Sp. z o.o. to jeden z największych w Polsce dystrybutorów materiałów i narzędzi budowlanych. Firma istnieje na rynku budowlanym od 30 lat i jest współzałożycielem grupy PSB-Polskie Składy Budowlane. Aktualnie, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Kierowca C+E+HDS lub C+HDS ,...

08.04.202408.04.2024
od 5000 zł