Filtruj

Praca Kierowca Kat B - Biskupiec

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca Kategoria B Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec

MARDIMARDI
Biskupiec

Opis Chętnie podejmiemy rozmowy z osobami, które: · Posiadają uprawnienia: prawo jazdy kat. B · Posiadają aktualną książeczkę sanepid lub mają możliwość jej wykonania; · Są dyspozycyjne PN-SOB w godzinach 9-17 Zakres obowiązków: · Kierowanie autem poniżej 3,5 tony · Dostawa towaru do wyznacz...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca Kat. C Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec

MARDIMARDI
Biskupiec

Opis Chętnie podejmiemy rozmowy z osobami, które: · Posiadają uprawnienia: prawo jazdy kat.C · Posiadają Kartę Kierowcy · Posiadają aktualną książeczkę sanepid lub mają możliwość jej wykonania; · Są dyspozycyjne PN-SOB w godzinach nocnych (od godz.22) Zakres obowiązków: · Kierowanie autem po...

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
Dźwierzuty

Zakres obowiązków: - prowadzenie i obsługa pojazdów i maszyn wolnobieżnych, ciągników rolniczych oraz zestawów ciągnik z przyczepą, w tym przyczepą asenizacyjną w ramach posiadanych uprawnień PRACA: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodo...

17.05.202417.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0909 s