Filtruj

Praca Kierowca Kat B - Chojna

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Chojna

Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdu samochodowego Wymagania: wykształcenie - gimnazjalne wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KONSERWATOR -KIEROWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chojna

Numer oferty: StPr/24/0203Obowiązki:Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą pojazdu/karty drogowe wraz z rozliczeniem paliwa;dokonywanie codziennych przeglądów oc pojazdu; dbanie o czystość i estetykę pojazdu, zgłaszanie nieprawidłowości w pracy pojazdu wraz z zamówieniem niezbędnych części, piln...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Kierowca kurier inpost

MARIUSZMARIUSZ
Myślibórz

Miejsce rozpoczęcia/ zakończenia pracy - magazyn InPost w Gorzowie Wlkp. Aktualnie poszukujemy osoby mogące podjąć pracę jako kierowca-kurier w firmie InPost. Poszukiwane osoby mogące podjąć pracę natychmiastowo,zarówno kobiety jak i mężczyźni. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą w podjęciu pr...

08.06.202408.06.2024
od 4200 zł