Filtruj

Praca Kierowca Kat B - Jelenia Góra

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Mobilny - Kierowca kat. B w Wypożyczalni Samochodów

nowa oferta
EXPRESS CAR RENTALEXPRESS CAR RENTAL
Jelenia Góra

Dołącz do naszego zespołu w Jeleniej Górze już dziś! Lubisz jeździć samochodem, a motoryzacja to Twoja pasja? Na pewno nas znasz. Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar. W związku z rozwojem naszych struktur poszukujem...

21.05.202421.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

kierowca B+D

nowa oferta
KARPACZ BUSKARPACZ BUS
Karpacz

Biuro w Karpaczu poszukuje kierowcy z uprawnieniami na kat D (autobus). Jazda w turystyce na wycieczkach jednodniowych. Praca stała na umowę o pracę....

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E

nowa oferta
P.I.K HANDEL-TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY KATARZYNA KĘDZIAKP.I.K HANDEL-TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY KATARZYNA KĘDZIAK
Kamienna Góra

Zakres obowiązków: Kierowca w ruchu międzynarodowym w systemie frachtowym oraz od poniedziałku do piątku. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C + E Znajomość języna angielskiego, niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Preferowane osoby posiadające doświadc...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0785 s