Filtruj

Praca Kierowca Kat B - Legnica

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA - MAGAZYNIER

Legnica

Zakres obowiązków: Układanie i rozwożenie towaru Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT. C+E

WOGA SP. Z O.O.WOGA SP. Z O.O.
Lubin

Firma Woga Sp. z o.o. działająca na rynku TSL od ponad 20 lat świadcząca usługi transportowe na terenie Europy, poszukuje ambitnych i otwartych na nowe wyzwania pracowników , którzy dołączą do Naszego zespołu jako kierowca w transporcie międzynarodowym kat. C lub kat. C+E KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT...

praca dla kierowcy kat C,C+E

MULTI WORK NEDERLANDMULTI WORK NEDERLAND
Lubin

Praca dla kierowcy w Holandii kat C , C+EMiejscowosc Veghel -Noord-Brabant:kierowcy z prawem jazdy kat C, kat C+E, kod 95, karta kierowcy,-transport wylacznie na terenie Holandii,-wymagane doswiadczenie ,-wymagana dobra znajomosc jezyka angielskiego lub niderlandzkiego -oczekujemy profesjonalne, odp...