Filtruj

Praca Kierowca Kat B - Żary

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca międzynarodowy kat. B

WOGA SP. Z O.O.WOGA SP. Z O.O.
Żary

Firma Woga Sp. z o.o. działająca na rynku TSL od ponad 20 lat świadcząca usługi transportowe na terenie Europy, poszukuje ambitnych i otwartych na nowe wyzwania pracowników , którzy dołączą do Naszego zespołu jako kierowca w transporcie międzynarodowym kat. B Kierowca międzynarodowy kat. B Obowiązki...

26.04.202426.04.2024

Nowogród Bobrzański

KIEROWCA (ŚWIĘTOSZÓW)

43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W ŚWIĘTOSZOWIE43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W ŚWIĘTOSZOWIE
Świętoszów

Zakres obowiązków: Kierowanie przydzielonym pojazdem zgodnie z przepisami ruchu drogowego; bezpieczny przewóz osób i bagażu. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. D uprawnienie - Prawo jazdy kat. C Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0754 s