Filtruj

Praca Kierowca Kategorii - Zwoleń

1-3 z 3 ofert pracy

zatrudnię kierowcę z kategorią C + E

nowa oferta
EWAEWA
Zwoleń

zatrudnię kierowcę z kategorią C + E w transporcie międzynarodowym, system pracy do wyboru: 5 dniowy ( tz, od poniedziałku do wtorku) 10 dni ( 10 dni w trasie dni w domu) Praca po krajach Unii Europejskich: Niemcy, Belgia, Holandia, Dania, Szwecja, Wielka Brytania bardzo dobry system wynagrodze...

10.05.202410.05.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA Autotransportera typu deska kat C+E 1 PLN/KM PL/DE/BE/NL/FR

nowa oferta
PIOTRPIOTR
Zwoleń

Firma transportowa poszukuje kierowcy z uprawnieniami C+E do pracy z lawetą w transporcie międzynarodowym. Wymagania: Posiadanie prawa jazdy kategorii C+E. Umiejętność obsługi lawety. Znajomość przepisów drogowych oraz przepisów dotyczących przewozu ładunków. Komunikatywność i odpowiedzialność....

09.05.202409.05.2024

Operator żurawia samojezdnego - kierowca

nowa oferta
MOSTOSTAL PUŁAWY S. A.MOSTOSTAL PUŁAWY S. A.
Puławy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca na żurawiach samojezdnych w klasie od 40 do 220 t (w większości sa to żurawie Terex-Demag Serwisowanie i naprawa żurawi samojezdych oraz innych urządzeń będacych na stanie Mostostalu Puławy Kierowanie pojazdami w kategorii B, C oraz C+E Opieka nad pojazdami samochodowymi będ...

11.05.202411.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0275 s