Filtruj

Praca Kierowca Konwojent - Gdynia

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA - KONWOJENT

HANNA KUCHTA FIRMA HANDLOWA INTER FREDHANNA KUCHTA FIRMA HANDLOWA INTER FRED
Gdynia

Zakres obowiązków: Załadunek, przejazd, rozładunek Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Prawo jazdy kat. C Po okresie próbnym umowa o pracę na czas określony. Cv należy przesłać na maila akuchta@interfred.gdynia.pl Pracodawca skontaktuje się...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca – Konwojent

HANNA KUCHTA FIRMA HANDLOWA ‘INTER FRED’HANNA KUCHTA FIRMA HANDLOWA ‘INTER FRED’
Gdynia

Załadunek, przejazd, rozładunek...

Pomocnik kierowcy

nowa oferta
Gdańsk

Poszukuję osoby na stanowisko pomocnika kierowcy (konwojent).Praca polega na dostarczaniu napojów alkoholowych do klientów gastronomicznych. Nie wymagam doświadczenia. Praca od zaraz.Mile widziani studenci. Atrakcyjne wynagrodzenie.Osoby chętne do podjęcia pracy proszę o kontakt telefoniczny....

22.05.202422.05.2024