Filtruj

Praca Kierowca Konwojent - Ogorzelczyn

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA-KONWOJENT

ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA SP. Z O.O.ELE TAXI POLSKA - CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA SP. Z O.O.
Ogorzelczyn

Informacje podstawowe Miejsce pracy: 62-740 Ogorzelczyn 1A, powiat: turecki, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: Dostawa towaru do klientów.Odbiór towaru od producentów. Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny Wymiar etatu: 1 Zmianowość: jedna zmiana Liczba godzin w tygodniu: 40 Liczba ...

03.09.202403.09.2024

CENTRUM POLSKA SP. Z O.O.CENTRUM POLSKA SP. Z O.O.
Ogorzelczyn

Zakres obowiązków: Dostawa towaru do klientów. Odbiór towaru od producentów. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C umiejętność - doświadczenie na podobnym stanowisku staż pracy ogółem - lata: 3...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0165 s