Filtruj

Praca Kierowca Kraj - Pińczów

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca międzynarodowy busa 9 osobowego

nowa oferta
SEBASTIANSEBASTIAN
Pińczów

Firma zajmująca się przewozem osób zatrudni kierowcę kat. B przy transporcie osób na trasach: - międzynarodowych Polska-Dania (Wyjazdy dwu lub trzy-dniowe), - krajowych (zbiórka klientów, transfery lotniskowe), Praca na 1/2 etatu z możliwością dodatkowych dni wyjazdów. Oferujemy: - Atrakcyjne wyn...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca kat. C+E

nowa oferta
KAROLKAROL
Pińczów

Zatrudnię kierowcę kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Kraje: PL, CZ, SK, DE Praca od poniedziałku do piątku z naczepą typu firana coilmulda. Wymagania: • Prawo Jazdy kat. C + E • Karta kierowcy • Świadectwo kwalifikacji • Badania lekarskie i psychologiczne kontakt: 5.0.1.8.2.5.0.7.0...

kierowca kat. D - autobusu Jawor i okolice

nowa oferta
FANLOGIC DOMINIK KOWALSKI MARCIN SŁOWIŃSKI SP. J.FANLOGIC DOMINIK KOWALSKI MARCIN SŁOWIŃSKI SP. J.
Jawór

Obowiązki: Kierowanie autobusem. Obsługa linii pracowniczych. Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Rozpoczęcie i zakończenie pracy w określonym miejscu. Wymagania: Prawo jazdy kat. D. Doświadczenie w zawodzi...

14.05.202414.05.2024
od 7000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0365 s