Filtruj

Praca Kierowca Krajowy - Krotoszyn

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA KAT. C+E

nowa oferta
RAIL-CARS SP. Z O.O.RAIL-CARS SP. Z O.O.
Krotoszyn

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie niekonieczne, prawo jazdy kat. C+E. Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem. Okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy. Praca kraj. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo ja...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
HENRYK STACHOWIAK USŁUGI TRANSPORTOWE HANDEL NAWOZAMI SZTUCZNYMIHENRYK STACHOWIAK USŁUGI TRANSPORTOWE HANDEL NAWOZAMI SZTUCZNYMI
Biały Dwór

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie, uprawnienia i karta kierowcy Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem. Trasy krajowe, weekendy w domu. Umowa na okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne p...

21.05.202421.05.2024