Filtruj

Praca Kierowca Krajowy - Wałbrzych

Kierowca busa do 3,5 t przewóz żywności w transporcie krajowym.

PAWEŁPAWEŁ
Wałbrzych

Poszukujemy kierowcy busa chłodni do 3,5 tony, który będzie odpowiedzialny za bezpieczny i terminowy transport produktów spożywczych, dostarczanie towarów do klientów, załadunek/rozładunek. Załadunek towaru Walbrzych , rozładunek teren województwo Dolnośląskie. Praca od poniedziałku do piątku. Wym...

25.04.202425.04.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca Kat. C+ADR, CE+ADR cysterny od zaraz

ANNA PIETRASZEKANNA PIETRASZEK
Wałbrzych

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E, C Realizacja tras krajowych i zagranicznych w transporcie olejów przepracowanych (cysterny) Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy i transportu ADR. Praca w systemie tygodniowym (CE) lub Praca z codziennym po...

22.04.202422.04.2024
od 8000 zł

Kierowca kategorii C+E

DECARDECAR
Wałbrzych

Jako firma transportowa poszukujemy kierowcy z kat. C +E do przewożenia towarów po Polsce i Europie. Działamy na rynku od 15 lat, posiadamy duże doświadczenie na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Praca w trybie od pn-pt, lub w innym. Wszelkie warunki pracy do uzgodnienia pomiędzy pracownikiem, ...

19.04.202419.04.2024