Filtruj

Praca Kierowca Kurier Kat B - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię Kuriera

JACEKJACEK
Siedlce

Zatrudnię osobę na stanowisku Kierowcy/Kuriera w Siedlcach Obowiązki: \t•\tdoręczanie oraz odbieranie przesyłek, \t•\tterminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia. Wymagania: \t•\tprawo jazdy kat. B, \t•\tumiejętność szybkiego rozeznania się w topografii miasta i terenów pozamiejskich, ...

03.05.202403.05.2024
od 5400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA/KURIER

DM CAR DOMINIK MĘDZADM CAR DOMINIK MĘDZA
Siedlce

Zakres obowiązków: Usługi kurierskie dla firm i klientów indywidualnych (odbiór i dostarczanie przesyłek). Praca wg harmonogramu trasy (stała), Siedlce i okoliczne powiaty (Sokołów Podlaski). Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B chęci do pracy, dyspozycyj...

10.04.202410.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KURIER/KIEROWCA

ALEX MARCIN RZEŹNIKALEX MARCIN RZEŹNIK
Ujrzanów

Zakres obowiązków: Obsługa Klientów w zakresie dostarczania oraz odbierania paczek. Obsługa paczkomatów. Rejony: Siedlce, Biała Podlaska (nie jest wymagana znajomość topografii miasta, poznanie rejonu to kilka dni. Zapewniony służbowy telefon i samochód). Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawod...

23.04.202423.04.2024