Filtruj

Praca Kierowca Kurier Kat B - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dla kierowcy kat B - pomoc dla kuriera

ARTURARTUR
Słupsk

Masz prawo jazdy kat B i posiadasz niezbędne doświadczenie w prowadzeniu auta do 3.5 Tony, a nie masz co robić dzwoń 60*******12. Praca dla pomocnika kuriera inpost....

26.06.202426.06.2024
od 3500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

kierowca kat "C" kurier

MICHAŁMICHAŁ
Słupsk

Poszukuje osoby do pracy jako kierowca kat C kurier miejsce pracy: Słupsk (strefa Redzikowo) teren: Słupsk i okolice wywozy paletowe praca Stała praca od poniedziałku do piątku weekendy wolne...

24.04.202424.04.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla kierowcy z kat B -praca kuriera inpost, tylko dla poważnych

ARTURARTUR
Słupsk

Obowiązki: Dotrzymywanie terminów dostaw. Komunikacja z dyspozytorami, kierowcami i innymi członkami zespołu w celu realizacji dostaw. Załadunek i rozładunek. Przestrzeganie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa. Wykonywanie podstawowej obsługi technicznej pojazdów. Monitorowanie przes...

09.09.202309.09.2023
od 5000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0720 s