Filtruj

Praca Kierowca Kurier - Słupsk

1-3 z 3 ofert pracy

Praca kurier Ups Slupsk

ŁUKASZŁUKASZ
Słupsk

Witam szukam kierowcy kategori B na kuriera praca w Slupsku. Start od godziny około 11 do 17 max. Wymagania Zaświadczenie o nie karalności punktualnosc dbanie o auto sumienność i dobre podejście do pracy. Praca firmie Ups Więcej info proszę dzwonić....

28.04.202428.04.2024
od 3700 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kurier GLS

AUTO AGMAAUTO AGMA
Słupsk

Poszukuje mężczyzn na stanowisko kierowca/kurier z prawem jazdy kategorii B. Kierowcy korzystają z samochodów firmowych,Zapewniamy wszystkie potrzebne narzędzia do pracy, pomoc przy poznawaniu trasy.Na Twój dzień pracy będzie się składać: prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony, dostarczanie i odbió...

27.03.202427.03.2024

Praca dla kierowcy z kat B -praca kuriera inpost, tylko dla poważnych

ARTURARTUR
Słupsk

Obowiązki: Dotrzymywanie terminów dostaw. Komunikacja z dyspozytorami, kierowcami i innymi członkami zespołu w celu realizacji dostaw. Załadunek i rozładunek. Przestrzeganie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa. Wykonywanie podstawowej obsługi technicznej pojazdów. Monitorowanie przes...

09.09.202309.09.2023
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0231 s