Filtruj

Praca Kierowca Kurier - Zgierz

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA-KURIER

Zgierz

Zakres obowiązków: doręczanie przesyłek kurierskich, odbiór nadań kurierskich, rozliczanie i pobieranie pieniędzy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kurier paczkomaty Łódź

nowa oferta
BŁAŻEJBŁAŻEJ
Łódź

Poszukuję kierowcy do pracy w charakterze kuriera. Praca od poniedziałku do soboty. Oferuje atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie 4000-5000netto. (w zależności od ilości pracy) Wymagania: Prawo jazdy kategoria B Dyspozycyjność Doświadczenie w prowadzeniu samochodu Dobra organizacja pracy Pozyt...

02.05.202402.05.2024
od 5384 zł

Amazon kurier w Niemczech, START MAJ

nowa oferta
REKRUTERREKRUTER
Łódź

Nie zwlekaj! Amazon w Dreźnie,Berlinie, Hannoverze i wielu innych miastach zaprasza na pokład! Nasze drzwi są otwarte dla każdej osoby pragnącej pracować, rozwijać się i cieszyć stabilnym zatrudnieniem . Jesteśmy zgraną, międzynarodową ekipą, która ceni sobie zarówno doskonałą atmosferę w pracy, jak...

od 12000 zł