Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Bytów

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER DZIAŁ BUDOWLANY

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE PROFIT RYSZARD KENTZER, ANDRZEJ CZARNOTA S.J.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE PROFIT RYSZARD KENTZER, ANDRZEJ CZARNOTA S.J.
Bytom

Zakres obowiązków: przyjmowanie i rozładunek dostaw, wydawanie towarów klientom, załadunek materiałów budowlanych - ręczny i mechaniczny (wózkiem widłowym) OFERUJEMY: możliwość wysłania kandydata na kurs operatora wózka widłowego zakończonego egzaminem i certyfikatem UDT Wymagania: wykształcenie - ...

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA-MAGAZYNIER

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA TĘCZA II KRYSTIAN BORGMAN, MIROSŁAWA BORGMAN S. C.FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA TĘCZA II KRYSTIAN BORGMAN, MIROSŁAWA BORGMAN S. C.
Bytom

Zakres obowiązków: Praca w hurtowni materiałów budowlanych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Kierowca samochodu dostawczego zawód - Magazynier uprawnienie - Prawo jazdy kat. B p, Prawo jazdy kat. B przewóz towaru samochodem do 3,5 ton, Mile widziana znajomość branży ...

04.06.202404.06.2024

Zatrudnie kierowcę-magazyniera

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Bytom

Zatrudnie kierowcę-magazyniera do hurtowni mat.budowlanych w Bytomiu.Mile widziana znajomość branży oraz uprawnienia na wózek widłowy....

02.05.202402.05.2024
od 5000 zł