Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Częstochowa

1-2 z 2 ofert pracy

Magazynier - kierowca Częstochowa

MONAMONA
Częstochowa

Magazynier - kierowca Częstochowa Hurtownia Papierosów P.H.U. MONA oddział w Częstochowie ul. Rejtana 35b zatrudni pracownika na stanowisko magazyniera - kierowcy. Zakres obowiązków: - przyjmowanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, - wydawanie towaru zgodnie z wystawionym dokumentem ...

19.04.202419.04.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER - KIEROWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO MELIORACYJNE MEL-BET SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO MELIORACYJNE MEL-BET SP. Z O.O.
Koszęcin

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, Obsługa magazynu, Wywóz towaru załadunek, rozładunek, Obsługa dostaw wózkiem widłowym. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - Operator wózka widłowego umiejętność - prawo jazdy kat.B umiejętność - Operator ładowark...

24.04.202424.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0239 s