Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Dwór

1-3 z 3 ofert pracy

Praca dyspozytor/logistyk

BARBARABARBARA
Nowy Dwór Gdański

GreenGas Sp. Z O.O. firma zajmująca się dystrybucja gazu w butlach, prowadząca działalność w kilkunastu lokalizacjach w Polsce, poszukuje kandydatów do pracy nastanowisku: DYSPOZYTOR/LOGISTYK Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański Opis stanowiska: · Koordynowanie pracą oddziału. · Planowanie dostaw...

06.05.202406.05.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca magazynier/kierowca

ZUZANNAZUZANNA
Myślenice

Przyjmę mężczyznę do pracy na stanowisko magazynier/kierowca. Praca w Myślenicach. Wymagane prawo jazdy kat. B. Oferujemy umowę o pracę i stabilność zatrudnienia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 60*******41....

02.05.202402.05.2024

Kierowca - Magazynier

MONIKAMONIKA
Krzczonów

Zakres obowiązków: wydawanie towaru zgodnie z dokumentem WZ bieżąca obsługa magazynu rozwożenie towaru do ok 50 km obsługa wózka widłowego Wymagania: prawo jazdy kat. C+E uczciwość i obowiązkowość odpowiedzialność i komunikatywność...

29.04.202429.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0242 s