Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Działoszyn

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier/Kierowca kat.C+HDS

ARTURARTUR
Działoszyn

Od kandydatów oczekujemy: · Prawo jazdy kat C, · Uprawnienia HDS, · uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem, · otwartości na pracę zespołową, · mile widziane doświadczenie wbranży budowlanej. Oferujemy: · zatrudnienie na pełen etat, · pracę w organizacji o jasno zdefiniowanym s...

20.05.202420.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier-Kierowca w branży motoryzacyjnej

PRACAMOTORYZACJAWIELUNPRACAMOTORYZACJAWIELUN
Wieluń

Poszukujemy osoby na stanowisko magazynier-kierowca w branży motoryzacyjnej, praca na terenie miasta Wieluń, CV proszę składać przez OLX, odezwiemy się do wybranych osób....

13.06.202413.06.2024

Kierowca kat. B, pomocnik magazyniera, asystent biurowy

MARCELINAMARCELINA
Dylów Szlachecki

Zakres obowiązków: odbiór i dostawa towarów handlowych; wykonywanie drobnych prac magazynowych: pakowanie, etykietowanie, magazynowanie towarów; pomoc w pracach biurowych: klasyfikowanie i archiwizacja dokumentów księgowych oraz kadrowo-płacowych, zaopatrywanie biura oraz pracowników w asortyment, k...

10.01.202410.01.2024
od 4300 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0220 s