Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Janówek

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA KAT B - MAGAZYNIER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Szepietowo-Janówka

Numer oferty: StPr/24/0469Obowiązki:Zadania:-Dostarczanie, wydawanie i przyjęcie towarów handlowych tj pasze, dodatki, surowce do produkcji pasz-obsługa klientówCo oferujemy:-umowę o pracę-stabilność zatrudnieniaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat. BWykształcenie...

07.09.202407.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

M.M. KRASZEWSCY SP. J.M.M. KRASZEWSCY SP. J.

Zakres obowiązków: Zadania: -Dostarczanie, wydawanie i przyjęcie towarów handlowych tj pasze, dodatki, surowce do produkcji pasz -obsługa klientów Co oferujemy: -umowę o pracę -stabilność zatrudnienia Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat. B [Inne] : - zami...

06.09.202406.09.2024

Kierowca - Magazynier

MONIKAMONIKA
Janówek

Obowiązki: Realizacja zamówień i dostarczanie towarów. Załadunek i rozładunek towarów. Utrzymanie pojazdu firmowego w dobrym stanie. Planowanie tras przejazdów. Praca w elastycznych godzinach. Utrzymanie porządku na magazynie. Wymagania: Prawo jazdy kat B. Zaangażowanie i sumienność. Dyspo...

16.08.202416.08.2024