Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Kleszczów

Kaufland Magazyn Gliwice - Magazynier Działu Opakowań Zwrotnych

KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. SP. K.KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. SP. K.
Kleszczów

Magazynier Działu Opakowań Zwrotnych Jakie będą Twoje zadania: przyjmowanie i wydawanie palet orazopakowań zwrotnych prowadzenie dokumentacji przyjętych i wydanych palet orazopakowań zwrotnych nadzorowanie prawidłowego załadunku towaru przez kierowcę klasyfikacja, segregacja i magazynowanie pal...

15.05.202415.05.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER- KIEROWCA

SKŁAD OPAŁU SYLWIA ROSIAKSKŁAD OPAŁU SYLWIA ROSIAK
Zelów

Zakres obowiązków: Realizacja dostaw węgla do klienta; praca fizyczna przy workownicy. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

09.05.202409.05.2024

Pracownik Przepakowań / Репакуючий працівник

RABEN LOGISTICS POLSKARABEN LOGISTICS POLSKA
Gadki

Twój zakres obowiązków Przepakowywanie towarów/ Перепакування товарів Składanie, etykietowanie, paletyzacja/ Подача, маркування, палетизація Dbanie o prawidłową jakość i terminowość przepakowanych produktów/ Догляд за правильним якість та своєчасність перепакованої продукції Współpraca z kierown...

08.05.202408.05.2024