Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Krzczonów

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca - Magazynier

MONIKAMONIKA
Krzczonów

Zakres obowiązków: wydawanie towaru zgodnie z dokumentem WZ bieżąca obsługa magazynu rozwożenie towaru do ok 50 km obsługa wózka widłowego Wymagania: prawo jazdy kat. C+E uczciwość i obowiązkowość odpowiedzialność i komunikatywność...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier – Kierowca kat B

VIVASANIT SP. Z O.O. SP. K.VIVASANIT SP. Z O.O. SP. K.
Skawina

MagazynierKierowca kat B Opis stanowiska: - Miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy; województwo małopolskie; - Przyjmowanie i wydawanie towaru - Rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej - Utrzymywanie porządku i czystości na magazynie - Dostar...

19.04.202419.04.2024
od 4300 zł

Kierowca-Magazynier (Skład Budowlany)

KAM-BUD CENTRUM DOCIEPLEŃKAM-BUD CENTRUM DOCIEPLEŃ
Radziszów

KAM-BUD CENTRUM DOCIEPLEŃ poszukuje Kierowcy-Magazyniera ! Miejsce pracy: 32-052 Radziszów, ulica Łanowa 6 Obowiązki: Bezpieczne i efektywne prowadzenie pojazdu Dostarczanie materiałów budowlanych na plac budowy Obsługa Klientów – wydawanie towaru Przyjmowanie dostaw i organizacja magazynu Wy...

09.04.202409.04.2024