Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Lipusz

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA KAT. B/MAGAZYNIER

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EJKA ADAM EBERTOWSKIFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EJKA ADAM EBERTOWSKI
Lipusz

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B - wysoka kultura osobista, - komunikacja, sumienność, punktualność...

07.05.202407.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierowca-Magazynier

DARIUSZDARIUSZ
Kościerzyna

Renomowana hurtownia instalacyjna poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca - Magazynier. Warunki zatrudnienia - umowa o pracę (pełen etat). Wymagania prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i dbałość o wizerunek firmy. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do ...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca/Magazynier - Kościerzyna | Suder Plus Sp. z o.o

SUDER PLUS SP. Z O.O.SUDER PLUS SP. Z O.O.
Kościerzyna

Spółki partnerskie Suder & Suder i Suder Plus są jednymi z największych firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Tworzą rozbudowaną sieć dystrybucji, która obejmuje oddziały w największych miastach w całej Polsce. W związku z dyn...

11.10.202311.10.2023
od 4250 zł