Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Osie

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca-magazynier HIPPER.pl

HIPPER.PLHIPPER.PL
Osie

Poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca kat. B - Magazynier do naszego marketu HIPPER.pl ul. Dworcowa 9 E, 86-150 Osie. Dostawy do naszych klientów. (Klienci mają darmowy transport w promieniu 20 km] Samochód dostawczy do 3,5 tony. Od kandydatów oczekujemy: - dyspozycyjności w ustalonych go...

12.09.202412.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA -MAGAZYNIER

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE TEX-2 SP. Z O.O. SP. K.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE TEX-2 SP. Z O.O. SP. K.
Grudziądz

Zakres obowiązków: Rozwożenie towaru, zamawianie i przyjmowanie towaru. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. C uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Chęci do pracy, prawo jazdy kat.BC-konieczne, uprawnienia na wózek widłowy UDT-konieczne, HDS-konieczne, mile widziane doś...

05.09.202405.09.2024

magazyniera-kierowcę zatrudnię

KAZIMIERZKAZIMIERZ
Świecie

zatrudnię magazyniera kierowcę w hurtowni artykułów grzewczych i sanitarnych w Świeciu , CV można składać w siedzibie przy ul. Flisackiej 4...

21.08.202421.08.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0385 s