Filtruj

Praca Kierowca Magazynier - Zdroje

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER - KIEROWCA

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HYDRAULIK SP. Z O.O. SP. K.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HYDRAULIK SP. Z O.O. SP. K.
Jastrzębie-Zdrój

Zakres obowiązków: praca na magazynie, załadunek i rozładunek, transport towarów Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - chęć do pracy umiejętność - znajomość branży instalacyjnej umiejętność - uczciwość...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MAGAZYNIER-KIEROWCA

DACAVI CONSTRUCTION SP. Z O.O.DACAVI CONSTRUCTION SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: - przyjmowanie i wydawanie sprzętu budowlanego, dowóz materiałów do klienta, dbanie o asortyment firmy. Praca w godz. 07:00-15:00 Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - uprawnienia na wózki widłowe umiejętność - sumienność umiejętność - prawo jazdy ...

18.06.202418.06.2024

Magazynier w hurtowni

JAKUBJAKUB
Złocieniec

Poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera w hurtowni rybnej. Praca w młodym i fajnym zespole w normalnej atmosferze. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 7 do 15. W okresie świątecznym też w soboty Praca polega na szykowaniu towaru dla kierowców oraz kompletowaniu towaru i pakowaniu pacz...

02.01.202402.01.2024
od 4500 zł