Filtruj

Praca Kierowca Marcin - Legnica

1-2 z 2 ofert pracy

Praca Kierowca kat C

MARCINMARCIN
Legnica

Przewoźnik poszukuje kierowców z Kat. C Opis stanowiska Realizacja dostaw i odbiorów przesyłek paletowych na terenie woj. Dolnośląskie głównie w promieniu 50 - 200 km od Legnicy. Wyjazd i powrót do magazynu mieszczącego się w Legnicy. Załadunek i rozładunek przy pomocy paleciaka elektrycznego, Potw...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

kierowca kat. D -autobusu Lubin i okolice

FANLOGIC DOMINIK KOWALSKI MARCIN SŁOWIŃSKI SP. J.FANLOGIC DOMINIK KOWALSKI MARCIN SŁOWIŃSKI SP. J.
Lubin

Obowiązki: Kierowanie autobusem. Obsługa linii pracowniczych. Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Rozpoczęcie i zakończenie pracy w określonym miejscu. Wymagania: Prawo jazdy kat. D Doświadczenie w zawodzie...

14.05.202414.05.2024
od 7000 zł