Filtruj

Praca Kierowca Mechanik - Białe

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca na kat. C

MICHAŁMICHAŁ
Białe Błota

Zatrudnię kierowcę z prawem jazdy kat. C (wiek 25-33lat) do pracy w firmie kurierskiej (przesyłki paletowe). Praca od poniedziałku do piątku (codziennie w domu) około 7-9 godzin dziennie (ilość godzin uzależniona jest od ilości przesyłek oraz samoorganizacji ) , magazyn mieści się w Lisim Ogonie. Re...

17.05.202417.05.2024
od 6200 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA MECHANIK

Biała Podlaska

Zakres obowiązków: przewóz towarów w relacjach międzynarodowych, kraje Unii Europejskiej, Białoruś, dbanie o stan techniczny pojazdu oraz wykonywanie drobnych napraw. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe język obcy - angielski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowany, pismo: A2 - niższy śr...

10.05.202410.05.2024

Praca w Niemczech - pracownicy magazynowi, kurierzy, kierowcy kat. C

JANUSZJANUSZ

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą głównie na rynku niemieckojęzycznym i współpracującą z pracodawcami z różnych branż. Dla naszych partnerów poszukujemy pracowników magazynowych (do pracy na lotnisku) , kurierów z prawem jazdy kategorii B, kierowców z prawem jazdy kategorii C , a...

25.04.202425.04.2024
od 10000 zł