Filtruj

Praca Kierowca Mechanik - Leszczyny

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWCA KAT T/ MECHANIK

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MAPET HENRYK CHUCZPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MAPET HENRYK CHUCZ
Czerwionka-Leszczyny

Zakres obowiązków: Realizacja prac transportowych i załadunek. Obsługa traktora i jego konserwacja. Wykształcenie zawodowe, minimum roczne doświadczenia. Kontakt telefoniczny z pracodawca. Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA MECHANIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/1101Obowiązki:wg. stanowiskaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. CWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Transport pojazdów i maszyn na autolawecie. Świadectwo kwalifikacji. Mile widziane osoby z orzeczeniem. Miejsce pracy: Chęcińska 31...