Filtruj

Praca Kierowca Miedzynarodowy - Bielsk

1-2 z 2 ofert pracy

Kierowca Międzynarodowy kat. B (dniówka 320 - 340 zł TwinCab)

nowa oferta
BIMA24BIMA24
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przewóz towarów zgodnie z wytycznymi spedytora. WYMAGANIA: uczciwość, terminowość, rzetelność, paszport (trasy na Anglię) OFERUJEMY: dniówka 320zł netto (na rękę) na początek - do 340 zł netto (na rękę) możliwość Ubezpieczenia na Życie na bardzo preferencyjnych warunkach rozliczen...

16.05.202416.05.2024

Kierowca kat. C / Pracownik porządkowy

nowa oferta
PREZERO BIELSKO-BIAŁA S. A.PREZERO BIELSKO-BIAŁA S. A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tony Pomoc w ładowaniu pojemników na odpady WYMAGANIA: Prawo jazdy kat. C Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej Karta kierowcy Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na Hakowce oraz HDS OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie na podstawie ...