Filtruj

Praca Kierowca Monter - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER SIECI GAZOWYCH - KIEROWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Mielec

Numer oferty: StPr/24/0939Obowiązki:Montaż sieci gazowych, praca w terenieWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie w zawodzie, kierowca kat. C+EMiejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o...

23.05.202423.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE INSTALSIEĆ S.C.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE INSTALSIEĆ S.C.
Mielec

Zakres obowiązków: Montaż sieci gazowych, praca w terenie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Mile widziane doświadczenie w zawodzie, kierowca kat. C+E...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter instalacji sanitarnych / kierowca kat.C

PUH INSTALSIEĆ S.C.PUH INSTALSIEĆ S.C.
Mielec

Wykonywanie prac na sieci i instalacjach gazowych,Realizowanie prac związanych z:– budową i przebudową sieci gazowej,– zabezpieczaniem i/lub usuwaniem awarii i nieszczelności na sieciach i instalacjach gazowych,Obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych podczas wykonywania prac na sieciach i in...

11.05.202411.05.2024