Filtruj

Praca Kierowca Operator - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA C+E

USŁUGI TRANSPORTOWE HDS RADOSŁAW KIRSZENSTEINUSŁUGI TRANSPORTOWE HDS RADOSŁAW KIRSZENSTEIN
Elbląg

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem. Jedna zmiana, godziny do uzgodnieni. Umowa zlecenie, praca w delegacji. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagane prawo jazdy kat. C+E , uprawnienia UDT żurawi samojezdnych oraz doświadczenie na stanowisku operator żurawia samojez...

13.05.202413.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Elbląg

Numer oferty: StPr/24/0894Obowiązki:Zgodnie ze stanowiskiem. Jedna zmiana, godziny do uzgodnieni.Umowa zlecenie, praca w delegacji.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Wymagane prawo jazdy kat. C+E , uprawnienia UDT żurawi samojezdnych oraz dośw...

Umowa o pracęumowa o pracę

Dam Pracę

PBR PRZYSZŁOSC PIOTR WYSOCKIPBR PRZYSZŁOSC PIOTR WYSOCKI
Malbork

Forma PBR Przyszłość zatrudni murarzy ,cieśli,zbrojarzy,majstra budowy, kierowcę samochodu ciężarowego, operatora koparko-ładowarki.Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia....

07.05.202407.05.2024