Filtruj

Praca Kierowca Operator - Tarnobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca C+E OmegaDrivers Elastyczny grafik

OMEGA PILZNO ITIS GODAWSKI & GODAWSKI SP. Z O.O.OMEGA PILZNO ITIS GODAWSKI & GODAWSKI SP. Z O.O.
Tarnobrzeg

Dołącz do ponad 700 - osobowego zespołu Kierowców firmy Omega Pilzno. Jako jeden z największych w Polsce operatorów logistycznych, świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju oraz większości krajów Europy. Decyzję o wyborze kierunku delegacji oraz systemu jazdy, pozostawiamy naszym kierow...

22.04.202422.04.2024

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

AUSTRIA JUICE POLAND SP. Z O.O.AUSTRIA JUICE POLAND SP. Z O.O.
Gołębiów

Informacje podstawowe Miejsce pracy: 27-540 Gołębiów 29, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie Zakres obowiązków: - rozładowywanie skrzyniopalet wózkiem widłowym Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony Wymiar etatu: 1 Zmianowość: ruch ciągły Liczba godzin w tygodniu: 40 Liczba godzin w...

Gołębiów

Zakres obowiązków: - rozładowywanie skrzyniopalet wózkiem widłowym Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) umiejętność - operator wózków jezdniowych z napędem silnikowym - Mile widziane doświadczenie zawodowe - Uprawnienia operatora wózków jez...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0293 s