Filtruj

Praca Kierowca Operator - Wojsławice

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA / OPERATOR CIĄGNIKA ROLNICZEGO

ZAKŁAD USŁUGOWY DREWZEL S. C.ZAKŁAD USŁUGOWY DREWZEL S. C.
Wojsławice

Zakres obowiązków: praca przy koszeniu dróg kosiarką bijakową, koszenie i pielęgnacja trawników Wymagania: wykształcenie - podstawowe - pracowitość, sumienność, dokładność - prawo jazdy kat. B,T - mile widziane doświadczenie w kierowaniu ciągnikiem wraz z kosiarką bijakową - praca w godz. 07.00 - ...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C lub C+E /kierowca skrapiarki

MP REKRUTACJAMP REKRUTACJA
Łask

Opis stanowiska · prowadzenie pojazdu ciężarowego - skrapiarki emulsji asfaltowej · wykonywanie prac maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu na placu budowy · współpraca z zespołem bitumicznym przy budowie dróg · przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwa...

18.04.202418.04.2024

Водій C+E / Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

DAWIDDAWID
Sieradz

Здравствуйте, уважаемые Водители! В польскую транспортную компанию Dawmet требуются водители с наличием категории СЕ из Украины и Белоруссии, для международных перевозок по Европейскому союзу. Прямое предложение от работодателя. Большим преимуществом будет наличие опыта работы в Европейском Союзе...

09.03.202409.03.2024
od 10500 zł