Filtruj

Praca Kierowca Pomocy Drogowej - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik utrzymania ruchu

nowa oferta
BIMA24BIMA24
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Dbanie o stan techniczny pojazdów - Układanie harmonogramu wyjazdów i zjazdów kierowców - Układanie harmonogramu serwisów samochodów firmowych - Nadzór i pomoc kierowcy w sytuacjach awaryjnych z samochodem - Organizacja pomocy drogowej w razie awarii samochodu - Odbiór i wydanie...

26.06.202426.06.2024

Kierowca Pomocy Drogowej

AKRA 2AKRA 2

Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowcy pomocy drogowej do firmy z Bielska-Białej Do Twoich obowiązków będzie należeć: przejazdy lawetą w ramach pomocy drogowej, dbanie o powierzone mienie podczas transportu, transport krajowy i międzynarodowy m.in. samochodów osobowych, dostawczych. Wy...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Opiekun Floty Firmowej

Firma transportowa poszukuje kandydata na stanowisko opiekuna floty własnej pojazdów. Nie wymagamy doświadczenia. Największym atutem będzie zaangażowanie i samodzielna organizacja. Wymagania: 1) Prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. C) 2) Wysokie umiejętności organizacji pracy i zadań 3) Zaang...

od 5000 zł