Filtruj

Praca Kierowca Pomocy Drogowej - Brzeźno

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA POMOCY DROGOWEJ

STANISŁAW PASIUT LAKIERNICTWO SAMOCHODOWESTANISŁAW PASIUT LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE
Brzezna

Zakres obowiązków: Zadania: - świadczenie usług pomocy drogowej na terenie Polski i Europy. Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe umiejętność - Prawo jazdy B umiejętność - prawo jazdy C...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E Poznań

nowa oferta
TRANSKAP INTERNATIONAL SP. Z O.O.TRANSKAP INTERNATIONAL SP. Z O.O.
Poznań

Dołącz do naszej ekipy profesjonalistów i pasjonatów, którzy z zaangażowaniem i energią podchodzą do każdego wyzwania! Jeśli cenisz sobie wysoką jakość pracy, rozwój zawodowy oraz przyjazną atmosferę – czekamy właśnie na Ciebie! Transkap International Sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w zak...

11.09.202411.09.2024

Magazynier - kierowca busa

GRZEGORZGRZEGORZ
Oborniki

Zatrudnimy pracownika na stanowisko MAGAZYNIER - KIEROWCA w hurtowni narzędzi DELTA w Obornikach przy ul. Czarnkowskiej 19. Praca w głównej mierze polega na przyjmowaniu dostaw towaru, sprawdzaniu zgodności z fakturą, wyjaśnianiu niezgodności z dostawcą oraz metkowaniu produktów i pomocy w rozkłada...

od 4300 zł