Filtruj

Praca Kierowca Pracownikow - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca Auto Land Gorzów

AUTO LAND POLSKA S. A.AUTO LAND POLSKA S. A.
Gorzów Wielkopolski

Auto Land Polska S.A. poszukuje pracownika na stanowisko: Kierowca Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski Wymagania: - prawo jazdy kat B - rzetelność i uczciwość - wysoka kultura osobista - znajomość obsługi komputera - optymizm, pozytywne nastawienie do życia i zleconych zadań - dyspozycyjność,...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista do spraw technicznej obsługi taboru

DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S. A.DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S. A.

Twój zakres obowiązków: Kontakt z dyspozytorami, kierowcami w zakresie dotyczącym obsługi pojazdów Przeprowadzanie szkoleń wstępnych kierowców przyjmowanych do pracy Wymagania: podstawowa znajomość budowy pojazdów ciężarowych lub doświadczenie w zawodzie kierowcy poj. ciężarowego min. 1 rok umi...

10.06.202410.06.2024
od 4000 zł

Spedytor/ Spedytorka

Twój zakres obowiązków · Planowanie i koordynowanie transportu w relacjach międzynarodowych · Kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych · Realizowanie założonych celów Wymagania pracodawcy · Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego · Obsługa zleceń transportowych, kontrolowanie i nadzorowa...

od 7000 zł