Filtruj

Praca Kierowca Przedstawiciel - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/ DOSTAWCA/KIEROWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Opole

Numer oferty: StPr/24/0746Obowiązki:kontakt z klientem, dostawa i transport produktów, miejsce wykonywania pracy na terenie woj. opolskiegoWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Komunikatywność Wykształcenie:średnie ogólnokształcącePozostałe wymagania:wykształce...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

HETMAN - FLEX KRZYSZTOF HETMAŃCZUKHETMAN - FLEX KRZYSZTOF HETMAŃCZUK
Opole

Zakres obowiązków: kontakt z klientem, dostawa i transport produktów, miejsce wykonywania pracy na terenie woj. opolskiego Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Komunikatywność wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie zawodowe na ...

05.04.202405.04.2024

Kierowca - Dostawca PLX Grupa

SERGIUSZSERGIUSZ
Opole

PLX Grupa - Jesteśmy grupą zaopatrującą kompleksowo hurtownie i markety budowlane na terenie woj. opolskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, małopolskiego i śląskiego. Są to towary wg. grup asortymentowych: zamocowania, narzędzia, ogród, wentylacja, elektryka i hydraulika. Adres firmy : PLX Grupa...

03.06.202303.06.2023
od 5800 zł